פרקט לדירה שכורה.

עמוד הבית פורומים פורום פרקטים פרקט לדירה שכורה.

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 22 סה״כ)
  • תגובות
    פרקט לדירה שכורה.

יש לי כמה שאלות בעקבות קריאה כאן בפורום וברשת בכלל.

1.מה ההבדל בין פרקט למינציה לבין עץ בגדול? האם זה כמו מותג "להתהדר שיש לי פרמיום " או יש הבדל אמיתי לטובת העץ בויזואליות, תחושה וכו'? .

2.סוג התקנה צפה מה החסרונות שלה על פני הדבקה?אם אפשר חסרונות ויתרונות של כל אחד.

3. מקריאה כאן בפורום לא הבנתי הפרקט עמיד למים(רק למינציה ועץ)  או שלא .
    יש את יוסי שאומר שלא ויש מנהלים אחרים שהיו כאן שכן .

4.הריצפה אצלי לא ישרה, בזמן שעושים את התהליך היישור (ברח לי השם ) זה ביצוע מיידי ואחרי זה אפשר להתחיל עם ההתקנה של הפרקט או זה ביקור חוזר של המתקין ?
    ואפילו אסור לי לחזור לשהות לחדר עד שהחומר שמיישר יתייבש או משהו .

5.אני גר קרוב לים האם זה בעייתי מבחינת לחות ?

6.לא הבנתי עם נעשת התקנה איכותית ומוצלחת חומרים איכותיים(פרקט איכותי), האם הפרקט ייכול להירס מרטיבות של כוס שנשפחה על הריצפה ?, או טיפות משיער רטוב?

אני רוצה את הפרקט לחדר השינה ואני מוכן לשמור עליו  איך שצריך

7.מעונין להתקין דלת עיצובית לחדר השינה (דירה שכורה ) האם במידה ויש כוונה לחליף דלת והיא יכולה להגיע במידות מותאומת עדיף להזמין אותה לפני או אחרי  ההתקנה ?

8. מה טווח המחירים לפרקט מיצור אירופאי  כולל הכל מע"מ  וכו'?

9 . האם שטיח מקיר לקיר יותר זול מפרקט (הפרוותי עם בצבע באז'?

תודה רבה  

א

הי א,

עולם הפרקטים הוא מאוד מגוון עם המון משתנים בדרך (תשתית, ספוגים, פרקטים, פנלים) נשמח לחלוק את הניסיון המקצועי שלנו שנרכש ב30 שנות ניסיון.

1.
    יש המון הבדלים בין לימנציה לעץ
    – עץ ניתן להדביק באופן מלא דברשמשפיע על האקוסטיקה ותחושת הדריכה, לימנציה לא.
    – לימנציה היא סיבית דחוסה עם מינרלים ודבקים שהשכבה הסופית היא תמונת מחשב איכותית עם גמר לכה עדין ששומר עליו לשנים ללא תחזוקה, יש מגוון לימנציות חזקות ואיכותית שמתאימות לכלל שטח הדירה (ללא חדרי רחצה).
    – מחיר, לימנציה זולה משמעותית מעץ מלא.

2.
    התקנה צפה
    חיסרון
    הפרקט "נושם" ובהתאם לחילופי העונות הוא גם מתקווץ ומתרחב במידה ולא תיהיה התקנה עם מרווחים טובים הפרקט יכול להיפגש בקירות וליצור עליות ורעשים מוזרים (תיקים).

יתרון
    לא פוגע בתשתית, פריסה של ספוג אקוסטי ועליו מותקן הפרקט בשיטות שונות.

התקנה בהדבקה מלאה
    חיסרון
    דבק הפרקטים הוא חומר חזק מאוד, במידה ותיהיה הצפה או סיבה לפירוק הפרקט הדבר עלול לגרור איתו עלויות נוספות של תיקון התשתית בעזרת מדה מתפלסת.

3.
    פרקטים

– לימנציה,
    יש סדרות עמידות למים אך יש לציין כי הן יותר עמידות משאר הפרקטים, במידה ויהיו מים עומדים מעל 4-8-12-24 שעות בהתאם לחומר הפרקט יספוג את המים ויתנפח בחיבורים.
    במידה והוא לא אנטי בקטראלי יהיו גם ריחות לא נעימים בבית.

עץ,
    לא עמיד למים, ברגע של מים עומדים הוא יתנפח ונצטרך החלפה.

פולימרי (LVT, , SPC.)
    הוא בעצם פרקט מגומי מעורבב עם אבקת אבן, כל דגם עם המפרט שלו יש כאלו יותר גמשים וחזקים וכאלו שפחות.
    הפרקט עמיד למים באופן מלא אך לא ניתן לשטוף אותו בגלל שלפנל הפרקט (פולימרי) יש מרווח של מ"מ שממנו יכנסו מים מתחת לפרקט ויפגעו בתשתית.

4.
    מדה מתפלסת היא הדרך ליישר ולפלס את הריצפה, יש מגוון סוגים של מדות כאלו שניתן להתקין את הפרקט תוך שעתיים מרגע הביצוע וכאלו שניתן לדרוך לאחר 4 שעות אך דורשות 24 שעות יבוש מלא.

5.
    באופן כללי קרוב לים זה איזור עם לחוות מרובה דבר שמזיק לתשתיות, המלצה אישית היא לבחור בפרקט הפולימרי שעליו זה פחות משפיע.

6.
    יש פרקטים מסוג לימנציה זולה שסופגים מים במהירות, כוס מים שעמדה מעל 8 שעות תפגע בפרקט.

7.
    לעדכן את מתקין הפרקטיןם ואיש הדלתות הם יתאמו בינהם את דרך העבודה הנכונה ביותר.

8.
    חומר
    40 – 180 ש"ח למ"ר.
    התקנה
    35-50 ש"ח.

9.
    שטיח לולאות עם התקנה שווה במחיר שלו לפרקט לימנציה בסיסי עם התקנה.

90-120 ש"ח 
    ממוצע

לעוד שאלות נשמח לעזור

יוסי שוורץ
    שלושת העולמות
    054-6601725

א

הי א,

עולם הפרקטים הוא מאוד מגוון עם המון משתנים בדרך (תשתית, ספוגים, פרקטים, פנלים) נשמח לחלוק את הניסיון המקצועי שלנו שנרכש ב30 שנות ניסיון.

1.
    יש המון הבדלים בין לימנציה לעץ
    – עץ ניתן להדביק באופן מלא דברשמשפיע על האקוסטיקה ותחושת הדריכה, לימנציה לא.
    – לימנציה היא סיבית דחוסה עם מינרלים ודבקים שהשכבה הסופית היא תמונת מחשב איכותית עם גמר לכה עדין ששומר עליו לשנים ללא תחזוקה, יש מגוון לימנציות חזקות ואיכותית שמתאימות לכלל שטח הדירה (ללא חדרי רחצה).
    – מחיר, לימנציה זולה משמעותית מעץ מלא.

2.
    התקנה צפה
    חיסרון
    הפרקט "נושם" ובהתאם לחילופי העונות הוא גם מתקווץ ומתרחב במידה ולא תיהיה התקנה עם מרווחים טובים הפרקט יכול להיפגש בקירות וליצור עליות ורעשים מוזרים (תיקים).

יתרון
    לא פוגע בתשתית, פריסה של ספוג אקוסטי ועליו מותקן הפרקט בשיטות שונות.

התקנה בהדבקה מלאה
    חיסרון
    דבק הפרקטים הוא חומר חזק מאוד, במידה ותיהיה הצפה או סיבה לפירוק הפרקט הדבר עלול לגרור איתו עלויות נוספות של תיקון התשתית בעזרת מדה מתפלסת.

3.
    פרקטים

– לימנציה,
    יש סדרות עמידות למים אך יש לציין כי הן יותר עמידות משאר הפרקטים, במידה ויהיו מים עומדים מעל 4-8-12-24 שעות בהתאם לחומר הפרקט יספוג את המים ויתנפח בחיבורים.
    במידה והוא לא אנטי בקטראלי יהיו גם ריחות לא נעימים בבית.

עץ,
    לא עמיד למים, ברגע של מים עומדים הוא יתנפח ונצטרך החלפה.

פולימרי (LVT, , SPC.)
    הוא בעצם פרקט מגומי מעורבב עם אבקת אבן, כל דגם עם המפרט שלו יש כאלו יותר גמשים וחזקים וכאלו שפחות.
    הפרקט עמיד למים באופן מלא אך לא ניתן לשטוף אותו בגלל שלפנל הפרקט (פולימרי) יש מרווח של מ"מ שממנו יכנסו מים מתחת לפרקט ויפגעו בתשתית.

4.
    מדה מתפלסת היא הדרך ליישר ולפלס את הריצפה, יש מגוון סוגים של מדות כאלו שניתן להתקין את הפרקט תוך שעתיים מרגע הביצוע וכאלו שניתן לדרוך לאחר 4 שעות אך דורשות 24 שעות יבוש מלא.

5.
    באופן כללי קרוב לים זה איזור עם לחוות מרובה דבר שמזיק לתשתיות, המלצה אישית היא לבחור בפרקט הפולימרי שעליו זה פחות משפיע.

6.
    יש פרקטים מסוג לימנציה זולה שסופגים מים במהירות, כוס מים שעמדה מעל 8 שעות תפגע בפרקט.

7.
    לעדכן את מתקין הפרקטיןם ואיש הדלתות הם יתאמו בינהם את דרך העבודה הנכונה ביותר.

8.
    חומר
    40 – 180 ש"ח למ"ר.
    התקנה
    35-50 ש"ח.

9.
    שטיח לולאות עם התקנה שווה במחיר שלו לפרקט לימנציה בסיסי עם התקנה.

90-120 ש"ח 
    ממוצע

לעוד שאלות נשמח לעזור

יוסי שוורץ
    שלושת העולמות
    054-6601725

תודה רבה יוסי ,יש לי שאלות בקשר לתשובות שלך

רק אבקש שנשאיר את זה בנתיים בפורום :
    כי אם אתה רק בעל איש מקצוע שמפרסם את העסק שלו ,לא נעים לי לשאול אותך שאלות כי אני מרגיש שאני מבזבז את הזמן במידה ולא יצא לך מזה כלום בסוף  .

טרם התשובות שלך עשיתי עוד חקר באינטרנט בנושא 

ולהלן השאלות החדשות אחרי קריאת תשובותיך. :

2.במידה והפרקט הותקן באופן מקצועי . המתקין אפשר את המרווחים כמו שצריך .
    השינוי האקלים לא יהווה בעיה ? 

לגבי התשתית . זה אומר שהריצפה תינזק כתוצאה של הסרת הפרקט המודבק?
    או כוונתך לגבי התקנה מחודשת של הפרקט ?

3.קראתי שיש פרקט למינציה דור 2 שהוא זה שהוא נגד מים .(לא WATER PROOF)
    האם במידה והיו מים שיעמדו מספר שעות הוא עדיין ינזק?

לגבי פרקט עץ 
    במידה ויווצר מצב של מים עומדים רק במספר אריחים בודדים  , אותם נצטרך להחליף? או את כל הפרקט כולו ?  

לגבי מה שככתבת על הפרקט הפולימרי נכון גם לשאר הפרקטים ? הבנתי שלכולם יש מרווח בפנאלים לפרקט.

4.אז זה אומר מתקין הפרקט יעשה ביקור חוזר על מנת להתקין את הפרקט ? פעם אחת עבור המדה המתפלסת ופעם שנייה עבור הפרקט ?
    אגב ניתן להסיר מדה מתפסלת? (במידה והדירה שכורה ובוחרים לקחת איתי את הפרקט למינציה) כדי להחזיר את הריצוף למצב המקורי.

5.אם אני בכל זאת בוחר בעץ או למינציה מה יכול להתרחש ובערך אחרי כמה זמן ?
    נניח שההשקעה שלי היא לשנה שנתיים שלוש . ולא 10-25 שנה -דירה שכורה.

6.כלומר שפרקט למינציה מחומרים איכותיים והתקנה טובה , לא יגרם נזק  לפי מה שתיארתי ואפילו מכוס מים שעמדה 8 שעות ?
    או שהתשובה בקשר ל8 שעות זה לכלל הפרקטים יקרים יותר יקרים פחות?

9. אגב אתה יכול לזרוק לי בבקשה  טיפה את חסרונותיו  של שטיח ללואות ביחס לפרקט  ?
    יש לי פנטזיה מגיל צעיר לשטיח ללואות , אבל אני לא חושב שכל האנשים  יתחברו אליו (אני מתגורר בדירה שכורה כפי שציינתי , ולא נראה לי שהדייר החדש ישמח להיות על מעין חיפוי שכזה שלא קל פשוט לנקות אותו כמו ריצוף או פרקט .והוא לא יודע מה עבר עליו 
    לכן זה יחייב אותי להסיר את השיטח במידה  ואני אעובר מהדירה הזאת .

א

הי שוב א,

שלושת העולמות הוא עסק משפחתי, מכירה והתקנה של חיפוי ריצפה.
    היעוץ אצלנו הוא ללא עלות עם אהבה גדולה למקצוע, אני בטוח שיש עוד המון שאלות שתרצה תשובות עליהן

מוזמן ליצור קשר בנייד האישי שלי לכל יעוץ (ללא התחיבות, ללא עלות)

יוסי שוורץ
    שלושת העולמות
    054-6601725

א

הי שוב א,

שלושת העולמות הוא עסק משפחתי, מכירה והתקנה של חיפוי ריצפה.
    היעוץ אצלנו הוא ללא עלות עם אהבה גדולה למקצוע, אני בטוח שיש עוד המון שאלות שתרצה תשובות עליהן

מוזמן ליצור קשר בנייד האישי שלי לכל יעוץ (ללא התחיבות, ללא עלות)

יוסי שוורץ
    שלושת העולמות
    054-6601725

לצערי יש לי קשיים לנהל שיחה כזאת בלייב /טלפון

בנוסף מכיר את עצמי וברגע שמסבירים לי ,אני הולך לאיבוד בהסבר ,ולא מיידע את הצד השני ,מחוסר ביטחון.

לכן אני מעדיף שזה יהיה באמצעות התכתבות . 
    שם אוכל לחזור על התשובות כמה פעמים שאצטרך .

אני מודה אני  שאלתי  הרבה שאלות , אבל אין לי עוד הרבה .
    אשמח אם תוכל בכל זאת למרות שזה לא נוח כל כך(לרוב האנשים לענות בכתב ) כן לענות לי בכתב.
    תודה מראש.

א

הי א,

עולם הפרקטים הוא מאוד רחב
     תשתיות, חומרי גלם, אופן ביצוע, תרחישים מיוחדים.

לא אוכל לכתוב ולפרט על כל נושא בגלל שזה יכול להימשך שנים, אם תרצה יעוץ מכל הלב ללא התחיבות או עלות אנחנו נשמח לסייע מעבר לכך אם יש לך שאלה ספציפית ולא 25 אשמח לעזור 🙂

יוסי שוורץ
    שלושת העולמות
    054-6601725

א

הי א,

לא אוכל לכתוב ולפרט על כל נושא בגלל שזה יכול להימשך שנים, אם תרצה יעוץ מכל הלב ללא התחיבות או עלות אנחנו נשמח לסייע מעבר לכך אם יש לך שאלה ספציפית ולא 25 אשמח לעזור 🙂

יוסי שוורץ
    שלושת העולמות
    054-6601725

א

הי א,

יוסי שוורץ
    שלושת העולמות
    054-6601725

א

הי א,

יוסי שוורץ
    שלושת העולמות
    054-6601725

א

הי א,

יוסי שוורץ
    שלושת העולמות
    054-6601725

א

הי א,

יוסי שוורץ
    שלושת העולמות
    054-6601725

א

הי א,

יוסי שוורץ
    שלושת העולמות
    054-6601725

א

הי א,

יוסי שוורץ
    שלושת העולמות
    054-6601725

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 22 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.